MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-05-2021 15:52   Güncelleme : 02-05-2021 15:52

Demet Akalın özür diledi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, pandemi nedeniyle 17 günlük kapanmanın öncesinde, tatil beldelerine giden vatandaşlarla ilgili, "Kimse 'param yok' demesin. Vallahi herkesin Bodrum'da evi var" ifadelerini kullanmıştı. Sosyal medyada tepki toplayan şarkıcı, eleştirilerin ardından özür diledi

Demet Akalın özür diledi
  • Yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Demet Akalın'ın, koronavirüs pandemisi nedeniyle 17 günlük kapanmanın öncesinde tatile giden vatandaşlar hakkındaki açıklamaları büyük yankı uyandırdı.

   • 02Demet Akalın özür diledi! "Kimse param yok demesin" demişti - Magazin haberleri

    Ünlü şarkıcı, "2 milyona yakın vatandaşımız tatil beldelerine ve memleketlerine gitti. Kimse 'param yok' demesin. Vallahi herkesin Bodrum'da evi var" ifadelerini kullandı. Akalın'ın bu sözleri sosyal medyada gündem oldu.

    • 03Demet Akalın özür diledi! "Kimse param yok demesin" demişti - Magazin haberleri

     "FATURALARIMI ÖDEYEBİLMEK İÇİN ARABAMI SATTIM!"

     Akalın'ın açıklamasına meslektaşı Rober Hatemo'dan da cevap geldi. Hatemo, "Yani 'susayım' diyorum ama bir yere kadar... Bir de emir kipiyle cümle kuruluyor, daha deli oluyorum. Sırf fatura ve KDV'leri ödeyebilmek için arabamı, saatimi sattım. Yanlış düşünüyorsun arkadaşım, Türkiye 2 milyon değil!" ifadelerini kullandı.

     • 04Demet Akalın özür diledi! "Kimse param yok demesin" demişti - Magazin haberleri

      "EVDE OTURANLARI KASTETMEDİM"

      Tepkilerin büyümesinin ardından ünlü şarkıcı özür diledi. Instagram hesabından açıklama yapan Akalın, "Hepimiz gibi ben de o kalabalık Bodrum trafiğine sinirlenip söyledim lafı! Evde oturanları asla kastetmedim ama kuliste konuşur gibi konuşmuşum, çok özür" dedi.

      • 05Demet Akalın özür diledi! "Kimse param yok demesin" demişti - Magazin haberleri

       BODRUM'A AKIN ETTİLER

       İçişleri Bakanlığının yayımladığı genelgeyle, geçtiğimiz perşembe günü saat 19.00'da başlayıp 17 Mayıs Pazartesi günü 05.00'e kadar uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesi büyükşehirlerde yaşayanlar, turizm merkezi Bodrum'a akın etmişti.

       06Demet Akalın özür diledi! "Kimse param yok demesin" demişti - Magazin haberleri
       • Kısıtlama sürecini ve Ramazan Bayramı'nı Bodrum'da geçirmek isteyenler, ilçede araçlarıyla yoğunluk oluşturmuştu. Kara yolundaki trafik akışında yaşanan aksamalara polis ve jandarma ekiplerince müdahale edilmişti.

       • 07Demet Akalın özür diledi! "Kimse param yok demesin" demişti - Magazin haberleri

        "VAKA SAYILARININ ARTMASINDAN KORKUYORUZ"

        Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da  pandemi nedeniyle 500 bini aşan nüfusun kaosa neden olduğuna dikkat çekmişti. En büyük korkularının Bodrum'a giriş yapanlarla birlikte vaka sayılarının yükselmesi olduğunu vurgulayan Aras, "Normalde bu nüfus Bodrum için 2025 yılında tahmin ediliyordu ama salgın 4 sene geri çekti. Hazırlıkları yapamadan birdenbire kaosla karşılaştık. Şu anda Bodrum'da bir kaos olduğunu hepimiz kabul ediyoruz. En büyük korkumuz gelenlerin bize bulaşı taşıması ve artırması" şeklinde konuşmuştu.

        • 08Demet Akalın özür diledi! "Kimse param yok demesin" demişti - Magazin haberleri

         Bodrum Belediyesi'nden de çarpıcı bir paylaşım gelmişti. Belediyenin Twitter hesabından paylaşılan Kadir İnanır'ın Bodrum girişinde çekildiği fotoğrafta, ilçenin nüfusunun 6 bin olması dikkat çekti.