Aktüel
Giriş Tarihi : 17-02-2021 21:24   Güncelleme : 17-02-2021 21:24

EDHO’ya İki Sürpriz İsim Dahil Oluyor! EDHO’ya Transfer Olan Oyuncular İzleyenleri Şok Etti!

Oktay Kaynarca’nın başrolünde olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Her hafta salı günü yeni bölüm yayınlayan EDHO’ya iki yeni oyuncu transfer olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı gerilim dizisine Caner Kurtaran ve Bahtiyar Engin dahil olacak. EDHO’ya transfer olan yeni oyuncular kim? Caner Kurtaran ve Bahtiyar Engin EDHO’ya transfer oluyor!

EDHO’ya İki Sürpriz İsim Dahil Oluyor! EDHO’ya Transfer Olan Oyuncular İzleyenleri Şok Etti!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da heyecan azalmıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da heyecanın artmasıyla diziye yeni oyuncular da gelmeye devam ediyor. ATV ekranlarında her hafta salı günü yeni bölümleriyle izleyicisi ile buluşuyor. Öte yandan dizide oyuncu değişiklikleri de bitmek bilmiyor. EDHO’ya bir oyuncu gelirken bir oyuncu da gidiyor. Uzun soluklu olan gerilim dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da izleyenlerin dikkatini çekmek ve ilgilerini tutabilmek için sürekli oyuncu değişiklikleri yapılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a son olarak iki yeni oyuncu dahil oldu. İkisi de birbirinden yetenekli olan oyuncuların dizide canlandıracağı karakterler de oldukça merak ediliyor. Başrolünde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı EDHO’ya Caner Kurtaran ve Bahtiyar Engin dahil oldu. Dizinin oyuncu kadrosuna eklenen iki yeni erkek oyuncu, izleyenlerin dikkatini çekti. Caner Kurtaran ve Bahtiyar Engin’ın dizide hangi rollerde olacakları ve dizide ne görevde olacakları izleyenler tarafından merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a iki yeni oyuncu transferi! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yeni gelen oyuncular kim? EDHO Caner Kurtaran ve Bahtiyar Engin!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İki Yeni Oyuncu Transferi!

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi ekranların uzun soluklu dizisi olmaya aday! ATV ekranlarında her hafta salı günü yeni bölümleri ile ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yeni oyuncular da gelmeye devam ediyor. Her geçen gün oyuncu kadrosunu genişleten EDHO’ya bu defa iki yeni erkek oyuncu dahil oldu. Başrollerinde; Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Sanem Çelik’in yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oyuncu transferleri devam ediyor.

EDHO’ya katılan yeni iki isim, Amerika’nın emrinde olan iki karakteri canlandıracaktır. EDHO’ya katılan yeni oyuncular, Amerika’nın emrinde çalışan, Amerika için görev yapan paralı adamlardır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Caner Kurtaran ve Bahtiyar Engin’ın oynayacağı karakterler; kontrgerillayı yöneten adamlardır. Bu iki yeni oyuncu diziye oldukça heyecan katacağa benziyor.

 

Caner Kurtaran Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın oyuncu kadrosuna katılan ve Amerika’nın emrindeki adamlardan birini canlandıracak olan Caner Kurtaran, 26 Ekim 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. 42 yaşında olan Caner Kurtaran, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Şimdilerde EDHO’ya oynayacak olan oyuncu Caner Kurtaran, Yaprak Dökümü dizisi ile ün kazanmıştır. Caner Kurtaran, Yaprak Dökümü dizisinde Şevket karakterine hayat vermiştir.

 

Bahtiyar Engin Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna yeni dahil olan isimlerden olan Bahtiyar Engin, 13 Ağustos 1965 yılında Ordu’da doğmuştur. 55 yaşında olan Bahtiyar Engin, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Eğitim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Pek çok başarılı dizi ve filmde yer alan Bahtiyar Engin, EDHO’nun oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. EDHO’da Amerika’nın emrinde çalışan paralı adamlardan birine hayat verecek olan Bahtiyar Engin, son olarak Kuruluş Osman adlı tarihi dizide yer almıştır. Bahtiyar Engin, Kuruluş Osman dizisinde İdris karakterine hayat vermiştir.