Aktüel
Giriş Tarihi : 24-11-2021 20:00   Güncelleme : 24-11-2021 20:00

FOX Kanunsuz Topraklar canlı izle! Kanunsuz Topraklar yeni bölüm canlı yayın izle bugün! Kanunsuz Topraklar son bölüm izle!

Başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç bulunan Kanunsuz Topraklar dizisi bugün 8. bölümü ile ekranlara geliyor. Kanunsuz Topraklar canlı izlemek isteyen izleyiciler, Kanunsuz Topraklar canlı izle! FOX TV Kanunsuz Topraklar 8. bölüm canlı izle! Kanunsuz Topraklar yeni bölümde neler olacak? aratması yapıyor. Kanunsuz Topraklar canlı izle! FOX TV canlı izle! Kanunsuz Topraklar 8. bölüm izle! Kanunsuz Topraklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanunsuz Topraklar 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX Kanunsuz Topraklar canlı izle! Kanunsuz Topraklar yeni bölüm canlı yayın izle bugün! Kanunsuz Topraklar son bölüm izle!

Kanunsuz Topraklar yeni bölüm bu akşam FOX ekranlarına gelecek. Kanunsuz Topraklar, Gold Film imzalı ve yönetmen koltuğuna Murat Düzgünoğlu'in oturduğu, senaryosunu ise Zülfük Yücel'in yazdığı, dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Kanunsuz Topraklar bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Kanunsuz Topraklar canlı izle! FOX TV Kanunsuz Topraklar 8. bölüm canlı izle! Kanunsuz Topraklar yeni bölümde neler olacak? Kanunsuz Topraklar yeni bölüm izle? Kanunsuz Topraklar ful HD canlı izle? Kanunsuz Topraklar hangi gün? Kanunsuz Topraklar son bölüm izle! Kanunsuz Topraklar 8. bölüm canlı izle! İşte detaylar...

 

KANUNSUZ TOPRAKLAR CANLI İZLE!

KANUNSUZ TOPRAKLAR SON BÖLÜM İZLE!

KANUNSUZ TOPRAKLAR 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE!

KANUNSUZ TOPRAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Davut'u, kızı Gülfem ile gören Malik Bey onu madendeki işinden atar. Kasapoğlu'yla da kavga etmiş olan Davut iyice çıkmaza girmiştir. Artık Malik Bey'in kömürünü satıp parasını işçilere dağıtamayacaktır. Celal abisini sorumsuz davranmak ve onlara verdiği sözü tutmamakla suçlar. Kasapoğlu'na gidip kömür işini devam ettirmek ister ama Kasapoğlu ona net bir cevap vermez. Bunun üzerine Celal son çare olarak Ali'nin kapısını çalar. Bu esnada Kasapoğlu Gülfem'i kaçırarak çiftliğine getirir ve Davut'a kızı onun için kaçırdığı yalanını söyler. Dini nikahla evlenen Davut ve Gülfem'in mutluluklarına diyecek yoktur fakat Ali Gelik bunu onların yanına bırakmayacaktır.

KANUNSUZ TOPRAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Malik Paşazade, jandarmalara teslim olmuştur. Olanları anlatmak için Davut'a koşar Gülfem, ama gördüğü manzara karşısında yıkılır. Ali Gelik'se Maden Mahallesi'nde yaşadığı hezimetin kuyruk acısını Celal ve Fatma Ana'ya eziyet ederek çıkartmaya çalışmaktadır. Ama önce Gülfem dikilir Ali Gelik'in karşısına ve içindeki bütün nefreti kusar… 'Sen annesinin bile sevmediği bir evlatsın!" - Bu laf ve yediği tokat kulaklarından silinmez Ali Gelik'in. Paramparça olmuştur. Soluğu Bolu'da annesinin yanında alır. Böylece onun bu acımasız karakterinin altında yatan gerçekler, acılarla geçen çocukluğu çıkar su yüzüne. Malik Bey'in yokluğunda madenin başına geçen Gülfem'se çok zor şartlarda çalışmaya devam eden madenciler tarafından hiç hoş karşılanmaz. Ama Davut vardır yanında. Onu yalnız bırakmayacak, yaşadığı her zorlukta düşmemesi için elinden tutacaktır. Paşazade Madenciliğin zor günler yaşadığını öğrenen ve onu haince ele geçirmeye çalışan Ali Gelik'e karşı omuz omuza, nefes nefese savaşacaktır iki aşık…

KANUNSUZ TOPRAKLAR HANGİ GÜN?

Kanunsuz Topraklar, her Çarşamba saat 20.00'de FOX TV'de.

KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU NE?

Kanunsuz Topraklar dönem dizisinde; 1939 yılında kömür şehri Zonguldak'ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik Bey'in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.

Malik bey'in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut'a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik bey ise kızı Gülfem'i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir. Maden işçilerinin kurulu düzene isyanını anlatan bir hikayedir; "Kanunsuz Topraklar"…

KANUNSUZ TOPRAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kanunsuz Toprakların yeni bölüm fragmanı 5. bölümün sonunda yayınlanması bekleniyor.

KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Uğur Güneş : Davut

Esra Bilgiç : Gülfem

İlker Aksum : Mehmet

Necip Memili : Ali Gedik

Ali Erkazan : Tahir

Murat Daltaban : Malik

Kaan Taşaner : Avukat Yavuz

Eylül Su Sapan : Behice

Serdem Paçal : Fikriye

Doğaç Yıldız : Cemal

Onur Kaya : Eyüp

Ezgi Çelik : Asude

KANUNSUZ TOPRAKLAR 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!