MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-06-2021 18:42   Güncelleme : 06-06-2021 18:42

Hande Erçel: Yataktan çıkmak istemediğim günler oluyor

Kerem Bürsin (34) ile yaşadığı aşkla gündemde olan Hande Erçel (27),merak edilenlerini anlattı. Zaman zaman kendisinin de yataktan çıkmak istemediği günler olduğunu söyleyen oyuncu, "Öyle günlerde kendime biraz izin verip o duyguyu yaşıyorum." dedi

Hande Erçel: Yataktan çıkmak istemediğim günler oluyor

Kerem Bürsin ile aşk yaşadığını uzun süre gizlemesinin ardından geçtiğimiz ay kabul eden ve mutlu olduklarını söyleyen Hande Erçel, Vogue dergisine verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Erçel, röportajında "Sanırım çok yakınlarım dışında kimse üzgün olduğum zamanlarda çok fazla güldüğümü, saçmaladığımı bilmez. Gece denize girmek ve hiç durmadan dans etmek, sorunlarımın üstesinden gelebilmek için kullandığım yöntemlerden bazıları" şeklinde konuştu.

"En çok sevdiğim şey resim yapmak" diyen güzel oyuncu, "Boyaların içinde kaybolduğum, ruhumu beslediğim ve kendimi en iyi hissettiğim yer orası. Bu tutkumu sergiye dönüştürme niyetim uzun zamandır var. En yakın zamanda hayata geçirmeyi planlıyorum." ifadelerini kullandı.

Erçel ayrıca, "Benim de yataktan çıkmak istemediğim günler oluyor. Öyle günlerde kendime biraz izin verip o duyguyu yaşıyorum." dedi.