RİZE
Giriş Tarihi : 13-07-2020 15:56   Güncelleme : 13-07-2020 18:59

HDP'li Belediyeden Rize Fındıklı'ya Ziyaret

HDP Eski Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Bilgen’den Rize’ye ziyaret.

HDP'li Belediyeden Rize Fındıklı'ya Ziyaret

HDP’li Kars Belediyesi eş başkanları Ayhan Bilgen ve Şevin Alaca Rize’nin Fındıklı ilçesine gelerek belediye başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu’nu ziyaret etti.

HDP’de Genel Başkan Yardımcılığı ve Parti Sözcülüğü görevlerinde bulunan, 31 Mart yerel seçimlerinde Kars Belediyesi eş başkanı olarak seçilen Ayhan Bilgen, beraberinde Şevin Alaca ile birlikte Rize’nin Fındıklı ilçesinde birtakım ziyaret ve incelemelerde bulundu.

CHP’li belediye başkanı Ercüment Şahin Çervaoğlu’nu makamında ziyaret eden Bilgen ve Alaca daha sonra ilçede bulunan Meci Tarım Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu ziyarete ilişkin Twitter hesabındna yaptığı paylaşımda HDP’li Kars Belediyesi eş başkanları Ayhan Bilgen ve Şevin Alaca’ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ettiğini ifade etti.

Çervatoğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Kars Belediye Eş Başkanlarımız Ayhan Bilgen ve Şevin Alaca belediyemizi ziyaret etti. Birlikte Meci Tarım Parkımızı gezerek tarımla ilgili yapabileceklerimizi konuştuk. Ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.”