Aktüel
Giriş Tarihi : 10-06-2021 14:52   Güncelleme : 10-06-2021 14:52

Kabine Toplantısı BUGÜN mü? Son dakika "İPTAL" kararı geldi

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı ne zaman, bugün mü? Kademeli normalleşme süreciyle birlikte gözler "Yasaklar ne zaman kalkacak?" ve "Kabine Toplantısı ne zaman?" sorularının cevabına çevrilmişken bir son dakika gelişmesi yaşandı. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman? İşte cevabı...

Kabine Toplantısı BUGÜN mü? Son dakika

Kabine Toplantısı ne zaman? Kademeli normalleşme süreciyle birlikte, yasaklar kısmi olarak kaldırıldı. Ancak yasakların tamamen ne zaman kaldırılacağı merak ediliyor. Yasakların kaldırılmasıyla ilgili ise gözler Kabine Toplantısı tarihine çevrildi. Hemen belirtelim ki Kabine Toplantısı tarihi erkene alındı. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman? Merak edenler için detayları haberimizde derledik. İşte merak edilip araştırılan detaylar.

 

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

İki haftada bir gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın tarihi de zirve dolayısıyla öne çekilmişti. Alınan son dakika kararına göre toplantı 10 Haziran Perşembe yani bugün yapılacaktı.

Ancak Habertürk'ten Muharrem Sarıkaya'nın aktardığı bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündemindeki yoğunuk nedeniyle Bakanlar Kurulu iptal edildi.

Kabine'nin ne zaman toplanacağı ise henüz bilinmiyor.