Aktüel
Giriş Tarihi : 21-11-2021 14:17   Güncelleme : 21-11-2021 14:17

Kadınlar nasıl boşalır? Kadın boşalması ve kadınlarda boşalma nasıldır?

Kadın boşalması, kadınlarda boşalma ve kadınlar nasıl boşalır? bu kavramlar kadın erkek birçok kişi tarafından merak ediliyor. Şehir efsanelerine kulak asmayın uzman açıklamalarına yer verdiğimiz bu makaleyi okuyun.

Kadınlar nasıl boşalır? Kadın boşalması ve kadınlarda boşalma nasıldır?

G noktası var mı, yok mu? Vajina ve rahim aynı şey mi? Kadın cinselliği merak konusu olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, kadınlar nasıl boşalır? Kadın boşalması ve kadınlarda boşalma nasıldır? sorusu da cevabını bekleyen sorular arasında yer alıyor. İşte detaylı bir analiz.cccccc

Bir çok kadın için boşalma, cinsel deneyimler arasında bir numaralı bir şehir efsanesi. Hepimiz bir arkadaştan ya da arkadaşının arkadaşından hikayeler duyarız . Yani bu aksiyonun işe yaraması için ne lazım? Bazı oyuncaklar hala uzmanlar tarafından deşifre ediliyor olsa da burada şimdiye kadar ateşli tartışılan ve son derece mutlu sonla bildiklerimiz var .

G NOKTASININ UYARIMINA BAĞLI

Bir çok g noktası uyarıldığı zaman , cinsel dürtü ve kanla doldurulmuş yada şişmiş gibi görünüyor olarak açıklayan Sherry Ross . G Noktası düzgün uyarıldığı takdirde bazı kadınlar orgazm olabilir bazılar içinde boşalmayı tetikleyebilir.

BU İŞEMEK GİBİ DEĞİL

Nefes alıp verebilirsiniz. Anlayışımızın en iyisi için kadınlarda prostat bezine eşdeğer bir durum olduğunu söyeyen jinekolog Carolyn Delucia . Bu alan kadınların orgazm sırasında sıvı serbest bırakmak için olanak verir . Akışkan olmayan mesana ve üretrada ki skene bezleri tarafından salgılandığını düşünmekteyiz . Bu gayet normal seyreltişmiş çişe benzesede , çiş değil .