Aktüel
Giriş Tarihi : 12-01-2022 23:13   Güncelleme : 12-01-2022 23:13

Kardeşlerim 35. yeni bölüm fragmanı nefes kesti! Kardeşlerim dizisi 35. bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

Kardeşlerim 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Kardeşlerim 35. yeni bölümü fragmanı ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Kardeşlerim dizisi 35. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Kardeşlerim 35. yeni bölüm fragmanı nefes kesti! Kardeşlerim dizisi 35. bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

Kardeşlerim dizisi yeni bölüm için nefesler tutuldu. Merakla beklenen Kardeşlerim 35. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Türk televizyon izleyicisinin gözdesi olan, hafta sonu Cumartesi günleri reyting rekoru kırmayı başaran Kardeşlerim dizisi yayına giren 35. yeni bölüm fragmanı ile şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Peki dizinin yeni bölümünde izleyiciyi neler bekliyor?

Kardeşlerim yeni bölümü ile 15 Ocak Cumartesi 20.00 ATV'de.

KARDEŞLERİM 35. YENİ BÖLÜM 2.FRAGMANI

 

Yapımını NGM'nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği Kardeşlerim, duygu dolu sahneleriyle izleyenleri yine ekranlara kilitledi.

Nebahat acil ameliyata alınır ve omzuna platin konur. Akif bu durumu Orhan'a karşı kullanır ve sessiz kalmasını sağlar. Doruk ise annesine olanlar yüzünde Orhan ve Ömer'le kapışır. Ömer ile Asiye'nin biriktirdikleri para suyunu çekmektedir. Yemek ve yakacak almakta zorlanırlar. Nebahat'in durumu düzeldiği halde Orhan'ın içine kapanmasına kimse anlam veremez. Fakat bu durum okulda kamplaşmaya neden olur. Asiye ve Doruk'un arası açılırken yeni bir kutuplaşma yaşanır; Ömer, Oğulcan ve diğerleri arasında. Tolga, Cemile konusunda Ömer'i tehdit eder. Cemile ile arasındaki ilişkiye karışmamalarını söyler.

Okulda Aybike-Berk, Doruk- Asiye, Süsen ve Ömer arasında soğuk rüzgarlar eserken Harika ve Oğulcan'ın mutluluğu herkesi şaşırtır. Zengin bir eve temizliğe giden Asiye yanında Emel'i de götürür ancak küçük Emel hastadır. Evin sahipleri hafta sonu şehir dışında olacaktır. Emel uyuya kalınca Asiye Ömer'i yardıma çağırır. Emel'in uyanmasını beklerken evin sahiplerinin planı değişir ve aniden eve gelirler. Ömer'i hırsız zannedip kendilerini korumak için silah çekerler. Arbede de silah ateş alır ve Emel vurulur.

Yeni bölümde ise Emel'in kaldırıldığı hastanede ameliyatı olumlu yönde geçer...