SİYASET
Giriş Tarihi : 24-03-2021 15:25   Güncelleme : 24-03-2021 15:25

Külünkoğlu Sosyal medyadan teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genel başkanlığını yaptığı AK Parti’nin yeni MKYK’sında Erdoğan ile birlikte Rizeli 7 siyasetçi yer aldı.

Külünkoğlu Sosyal medyadan teşekkür etti

Rizeli Sevilen İsim Eski Milletvekili Metin Külünk sosyal medya hesabından “kongrenizin partimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum” diyerek “Bugün 24 Mart 2021 tarihli AK Parti 7. Olağan Kongremizi başkentimiz Ankara’da “Türkiye için güven ve istikrar” hedefi ile büyük bir coşku içinde gerçekleştirdik. Bu vesileyle kongremizin partimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Cumhurbaşkanımız, Liderimiz ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın güven tazelediği kongremizde seçilen MKYK ve diğer tüm kadrolarımız ilk günkü aşkla AK Partimizi ve Türkiye’mizi 2023 hedeflerine taşıyacaktır. “Türkiye için güven ve istikrar” başlıklı kongremizde Sn Genel Başkanımız ve delegelerimizin takdiri ile AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulunda görev almış olduğum için başta Sn Cumhurbaşkanımıza, delegelerimiz ve tüm kongre heyetine şükranlarımı arz ediyorum. " dedi.

Künkoğlu tüm görevlerde olduğu gibi dava ve hizmet aşkıyla milletimizin emrinde olmaya devam edeceğim ifadelerini kullanarak “AK Parti MKYK Üyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da liderimizin güvenine ve milletimizin takdirine yakışacak şekilde, şimdiye kadar üstlendiğim tüm görevlerde olduğu gibi dava ve hizmet aşkıyla milletimizin emrinde olmaya devam edeceğim. AK Partimizin kuruluşundan bu yana; kuruluş ruhuna ve davamıza sadakatle ve millete hizmet anlayışıyla, teşkilatlarımızın her kademesinde bulunan tüm kardeşlerimizle hukukumuz var. İşte bu hukuk gereği tek tek tüm üye ve yöneticilerimizle, davamıza ve milletimize hizmet eden tüm arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum” dedi.