Aktüel
Giriş Tarihi : 18-02-2021 00:06   Güncelleme : 18-02-2021 00:06

Kuruluş Osman 46. Bölüm izle ATV 17 Şubat Kuruluş Osman Son bölüm izle Osman evleniyor

Kuruluş Osman 46. bölüm izle! Kuruluş Osman 46. son bölüm izle! Kuruluş Osman 17 Şubat 2021 yeni bölüm izle! 17 Şubat Kuruluş Osman son bölüm izle! ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman 46. bölüm tamamı izle! Kuruluş Osman son bölüm seyret! Kuruluş Osman bugünkü bölümü izle!

Kuruluş Osman 46. Bölüm izle ATV 17 Şubat Kuruluş Osman Son bölüm izle Osman evleniyor

Kuruluş Osman 46. bölüm izle! Kuruluş Osman 46. son bölüm izle! Kuruluş Osman 17 Şubat 2021 yeni bölüm izle! 17 Şubat Kuruluş Osman son bölüm izle! ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman 46. bölüm tamamı izle! Kuruluş Osman son bölüm seyret! Kuruluş Osman bugünkü bölümü izle!

Kuruluş Osman 46. Yeni Bölüm İzle! Kuruluş Osman 17 Şubat Son Bölüm izle

Kuruluş Osman 46. yeni bölümüyle 17 Şubat Çarşamba akşamı seyircisiyle buluştu. Ekranların beğenilerek izlenen Tarih dizisi Kuruluş Osman bu haftada seyircisini ekranları başına kilitlemeyi başardı. Ekranlara getirdiği aksiyon ve heyecan dolu sahnelerle izleyenleri adeta büyüleyen Kuruluş Osman dizisi her hafta yayınlandığı yeni bölümleriyle seyirciyi etkilemeyi başarıyor. Diziseverler şimdi Kuruluş Osman 46. bölüm izle, ATV Kuruluş Osman 17 Şubat Son bölüm izle seçeneklerini araştırıyorlar. Detaylar haberimizde sizlerle…

Kuruluş Osman 46. son bölümü izle!

Kuruluş Osman son bölüm full izlemek için tıklayın

İkinci sezonu ile ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden Kuruluş Osman dizisi heyecan ve aksiyon dolu yeni bölümleriyle seyircisiyle buluşuyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde görülen yapım her bölümüyle seyircileri maceradan maceraya sürüklüyor. Aksiyon ve macera sahneleri ile sosyal medyada her hafta gündem olmayı başaran Kuruluş Osman dizisinin başrolünde Burak Özçivit bulunuyor. Cüneyt Arkın ve Tamer Yiğit gibi önemli oyuncuların da kadrosunda bulunduğu Kuruluş Osman dizisinin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde yaşananlar merak konusu oldu.

Kuruluş Osman 46. Bölüm İzle

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman bu akşam 46. bölümü ile seyircisiyle buluştu. Dizinin yayınlanan 46. bölümünde Osman Bey kurduğu zekice plan ile Kucu hisar Kalesini almayı başarsa bile onu bekleyen yeni mücadeleler vardır. Dizinin heyecan dolu bölümleri yakından takip ediliyor. Bu akşam yayınlanan bölümde Osman Bey’in kurduğu zekice plan Bayhova’yı kurtarır ve Kulucuhisar kalesi ele geçirilir. Bu esnada Nikola’nın Moğollardan sonra Kumanlarla gerçekleştirdiği ittifaktan da haberdar olur. Bölge tekfurlarının desteğiyle Osman Bey’e darbe yapmak için hazırlık yapan Nikola ise Papa ajanlarının beraberinde Dündar Bey’den de destek bekler.

Bu esnada Targun ve Göktuğ ise Osman Bey’e karşı Bizans ile ortaklık sürer. Osman Bey Bamsı Bey’in tuzağa düşürülmesi ile büyük bir darbe almışken, Papa ajanları da harekete başlar. Bu esnada Göktuğ ve Targun ise Bala Hatunu katletmek için Nikola’dan emir almışlardır ve tuzağa düşerler.

ATV Kuruluş Osman 17 Şubat Son Bölüm izle

Peşinde olduğu emanetleri eline geçirmeyi başaran ve Bala, Hazal, Lena hatunlarla beraber Dündar Bey’i de esir alan Targun; Kayı Obası’nan kaçmayı başarmıştır. Nikola’nın tuzağına düşen ve Bamsı Bey ile birlikte ölüm kalım mücadelesi veren Osman Bey, Malhun Hatun’un sürpriz desteğiyle Bizans saldırısını önlemiştir. Flatyos ve askerlerinin tuzağına düşen Savcı Bey ve oğlu Bayhoca ise olağan gücüyle mücadele etmektedir.

Türk kağanlarından gelen emanetlerin Targun’un eline geçmesi büyük şaşkınlığa sebep olurken Osman Bey emanetlerini geri almak ve Bala Hatun başta olmak üzere bütün esirleri kurtarmak için zekice bir plan oluşturur. Malhun Hatun ve alplerinin desteği ise Nikola’nın tüm planlarında değişiklik yapmasına sebep olacaktır.

Kuruluş Osman 47. Bölüm Fragmanı İzle

ATV ekranlarınon beğenilen dizisi Kuruluş Osman her hafta Çarşamba günü saat 20.00’de ATV ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlandığı her bölümde gündeme gelmeyi başaran ve seyircinin büyük beğenisini toplayan Kuruluş Osman dizisi sağlam oyuncu kadrosuylada dikkatleri çekiyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde adlandırılan dizinin ekranlara getirdiği aksiyon ve heyecan dolu sahneler izleyenlerin ilgisini çekiyor.

Kuruluş Osman dizisinin ekranlara gelen 46. bölümünün ardından seyirciler 47. bölümde yaşanacakları merak etmeye başladı. 46. yeni bölümün yayınlamasının ardından Kuruluş Osman 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna yanıt arayan seyirciler için henüz 47. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında bu sayfadan paylaşacağız, lütfen takipte kalınız.