Aktüel
Giriş Tarihi : 18-02-2021 00:09   Güncelleme : 18-02-2021 00:09

Kuruluş Osman 46. bölüm izle ATV tek parça kesintisiz Kuruluş Osman son bölüm 17 Şubat puhutv youtube Malhun Hatun Osman’ı kurtardı

Kuruluş Osman 46. bölüm izle. Canlı Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm şok olaylar? Kuruluş Osman 46. bölüm full izle ATV Kuruluş Osman son bölüm Youtube Puhu tv seyret… Geçtiğimiz sezondan beri reytingleri kıran ATV Kuruluş Osman 46. bölüm full izle. Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü 46. bölüm olarak ATV HD yayın ile dizi saatinde sizlerle canlı olarak izle. Kuruluş Osman 46. bölüm tamamı izle. 17 Şubat Kuruluş Osman son bölüm izle. Kuruluş Osman 46. bölüm 17 Şubat son bölümü tek parça izle çok araştırılıyor.

Kuruluş Osman 46. bölüm izle ATV tek parça kesintisiz Kuruluş Osman son bölüm 17 Şubat puhutv youtube Malhun Hatun Osman’ı kurtardı

Kuruluş Osman 46. bölüm izle. Canlı Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm şok olaylar? Kuruluş Osman 46. bölüm full izle ATV Kuruluş Osman son bölüm Youtube Puhu tv seyret…  Geçtiğimiz sezondan beri reytingleri kıran ATV Kuruluş Osman 46. bölüm full izle. Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü 46. bölüm olarak ATV HD yayın ile dizi saatinde sizlerle canlı olarak izle.  Kuruluş Osman 46. bölüm tamamı izle. 17 Şubat Kuruluş Osman son bölüm izle. Kuruluş Osman 46. bölüm 17 Şubat son bölümü tek parça izle çok araştırılıyor.  Son bölüm sadakatsiz canlı izle Kuruluş Osman 46. bölüm tamamı izle bu akşam da ATV Kuruluş Osman 46. bölüm izle de Malhun Hatun konuşulacak. Kuruluş Osman 46. bölüm özeti ile Kuruluş Osman dizisinin 46. bölümü ialn365’te.  Kuruluş Osman 46. bölüm son bölüm tamamı izle ve Kuruluş Osman son bölüm izle ATVtek parça youtube ve puhu tv …İşte detaylar

Kuruluş Osman 46. bölüm izle 17 Şubat Çarşamba yaşananlar

Kuruluş Osman 46. bölüm full izle.  Malhun HAtun bir geldi pir geldi dedirten Kuruluş Osman 46. son bölüm full HD olarak canlı Kuruluş Osman izle. Malhun hatunun dizie gelişi dizinin heecan ve atraksiyonunu yükselttiği bölüm olan Kuruluş Osman 17 şubat izle Kuruluş Osman son bölümü izle.  Kuruluş Osman 46. bölüm canlı izle linki de sizlerle  17 Şubat Kuruluş Osman 46. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm tamamı izle! Kuruluş Osman  son bölüm izle! 17 Şubat 2021 Kuruluş Osman son bölüm izle.

 

Kuruluş Osman 17 Şubat İzle! Kuruluş Osman 46. bölüm özeti 

Bozdağ Film ile Atv kanalının ortaklaşa bizlere sunduğu Kuruluş Osman 46. bölüm izle si bizlerle oldu. Kuruluş Osman 46. bölüm de Kuruluş Osman son bölüm olarak Kuruluş Osman tarihindeki yerini almışken, sizler şu sıralar Kuruluş Osman 46. bölümünü araştırıyorsunuz. Çarşamba günleri ATV  kanalını yükselten Kuruluş Osman dizisi bu akşam yine hayranlarını mest etti.  Kuruluş Osman dizisi  17 Şubat yeni bölüm arayışı başladı. . ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman  dizisi  son bolüm canlı yayın bu akşam 20.00’da. İzleyiciler ATV Kuruluş Osman dizisinin son bölümü için canlı 17 Şubat Çarşamba günü ekran karşısına geçti. Bu akşam bizlerle olan Kuruluş Osman 46.  bölüm izle ile sizlerle birlikte oldu. 17 Şubat Çarşamba akşamımızı süsledi ve özellikle de Kuruluş Osman 46. bölüm izle de malhun hatun damga vurdu.

Kuruluş Osman 46. bölüm full tek parça izle

Malhun HAtun Kuruluş Osman yeni bölümünde 17 Şubat 2021 Kuruluş Osman izle de bakalım nasıl bir giriş yapmış.

Kuruluş Osman 46. bölüm 17 Şubat özeti 

Kuruluş Osman dizisi yeni bölümünde neler olacağı geçtiğimiz hafta yayınlanan Kuruluş Osman 46. bölüm fragmanı ile birlikte çok merakla araştırılmış iken bu akşam Kuruluş Osman yeni bölümü sonrasında Malhun Hatun’un Osman2ın çok dikkatini çekeceğini sizlere söyleyelim.

Bala hatun severlerin dizide pek de memnun olmadığı sahneler dizinin bu akşamki bölümüne damgasını vurdu. Malhun HAtun’u askerler ile birlikte Osman Bey’e kimin gönderdiğinin en çok sorulduğu soru olması akıllara işte o kadın geli dedirtti… Öte yandan Nikola’nın Malhun Hatun’dan neden korktuğu da çok merak ediliyor. Öte yandan Malhun Hatun’un moğollara karşılık olarak Osman Bey ile kuracağı ittifak da çok konuşulurken, Osman Bey’in Bala hatunu kurtarmaya neden gitmediği de araştırılıyor.  öte yandan Targun Hatun’un öldüğü bölüm olarak tarihe kazınacak olan Kuruluş Osman 46. bölüm izle sinde Malhun hatun’un diziye böyle bir giriş yapması kimse tarafından beklenmiyordu. Bu kere Osman Bey’in düştüğü pusu kendi kendini kurtaracak güçte olmaz ken, Malun Hatun öyle bir giriş yapıyor ki…

 

Osman Bey’e böylesine güçlü bir pusu kuran Nikola’nın sözlerinden Malhun Hatun’un gücünün de farkına varabiliyoruz. Malhun’un ve askerleri ve Osman Bey’i de kurtarır. Bu, Nicola için büyük bir sürprizolmuştur .Çünkü Nicola en kötü düşmanını öldürmek üzereyken, Malhun Hatun bir anda ortaya çıktı. Kaçarken Petros’a dediğini duyduk. ‘Osman Bey’in cesedi gelecekken, cennetten bir kadın gibi indi.” sözleri Nikola yı at ettiğinin gösergesi oldu.

Aynısı Ertuğrul Gazi’ye de olmuştu

Bu kadar büyük bir planı engelleyen Malhun Hatun’un Osman Bey ile görüşmesi söylenirken, Ertuğrul bey ve Halima Hatun ilk tanışması da akıllara kazınmıştı. Ertuğrul, Halima Sultan ile ilk tanışıp hayatını kurtardığında bir ok atarak, bu olay aşkının güzel bir anısı oldu. Şimdi aynı şey Kurulus Osman’a da oldu. Ancak bu kez Osman Bey’in hayatı Malhun tarafından kurtarılmıştır.

Moğol egemenliği Türkler için kesinlikle iyiye işaret değil, Moğollar tahta çıktığında Türkler şeflerin ve soyluların başı belaya gireceği kesinleşmişken, Malhun Hatun’un bir Emir’in kızı olduğunu da biliyoruz. Bu arada, babası Omar Abdul Aziz’in Malhun’u bilerek  Osman Bey’e yardım için gönderdiği de Kuruluş Osman 46. bölüm izle sinde bizlerle oldu.

 

Moğolların iktidara gelmesinden sonra halkın başının dertte olduğu bölüm olan Kuruluş Osman 46. bölümü Malhun hatunun Moğollardan kaçmak için Osman Bey ile birleşecek Bu Kuruluş Osman 46. bölüm izle sinde olacak. Malhun Hatun ve Omar Abdul Aziz, Osman Bey ile ittifak kuracak Ve tüm Türk boylarını birleştirecekler. Güçleri birleşince Moğolları yenecekler. Daha önce Moğol meselesine sadece Yavlak Arsalan karışmıştı. ve haberleri getirmekteydi..

Görünüşe göre Malhun Hatun’un girişi ile Moğollar da ön plana çıkacak. Çünkü onlar savaştıkları Moğollar Osman Bey ile onlarla savaşmak için birleşmeye gelmişlerdir. Targun Hatun, Bala’yı yakalayıp Oba’dan alırken, Oba içinde Gündüz Bey ve Şeyh Adebalı olacak. O sırada Osman Bey, Malhun ile birlikte Bizanslılarla savaşacak. Gündüz Bey  o anda hiçbir şey yapamayacak, ama obadab ayrılır ayrılmaz Gündüz bey onların peşine düşecek askerleri ve Şeyh Adebali’nin dervişleri ile birlikte Kuruluş Osman 46. bölüm izle de Gündüz Bey’in bir kabileye saldırdığını görüyoruz

TArgun ölüyor mu

Targun’un yakında öleceği kesinleşti. Bu dizideki rolü artık bitti. Soru şu ki, Targun ölürse kim öldürecek? Göktuğ Alp mi? Targun’un Bala Hatun’u zehirleyerek öldürmeye çalıştığını biliyoruz.  ve bu kez ikili bir araya geldiğinde Bala Hatun ondan zehrin intikamını almak istedi. Bala atun’un Targun’un sonunu getireceği söyleniyor.

Kuruluş Osman 46.. bölümünde de nerede çekildiği sorusu çok merakla araştırılıyor. Kuruluş Osman dizisinin çekimleri İstanbul’da süregeliyor. İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva’da çekimleri yapılan Kuruluş Osman dizisi yaklaşık olarak 300 dönümlük bir piloto üzerine kuleler hanlar hamamlar camiler ve kiliseler tek tek inşa edilerek çok büyük bir bütçe harcanarak yapılıyor.

Kuruluş Osman tek parça reklamsız kesintisiz full izle

Sizler de Kuruluş Osman 46. bölümünü kaçırmış olabilirsiniz YA da Kuruluş Osman 46. bölüm full izle linkine ulaşarak dizinin en heyecanlı bölümlerini tekrardan izlemek isteyebilirsiniz. Telif hakları gereğince Kuruluş Osman dizisini kanalın Youtube kanalından izleyebileceğiniz gibi Kuruluş Osman adına youtube kanalından Kuruluş Osman 46. bölüm izle yazarak diziyi izleyebilir ya da Puhu TV üzerinden de ulaşabilirsiniz.