Aktüel
Giriş Tarihi : 14-01-2022 20:34   Güncelleme : 14-01-2022 20:34

MasterChef, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar reyting sıralaması! 14 Ocak 2022 reyting sonuçları açıklandı mı?

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Bu akşam yılbaşı tatilinin ardından Kanal D'de Arka Sokaklar'ın yeni bölümü, Fox Tv'de Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölümü ve TV8'de ise MasterChef Türkiye'nin büyük final bölümü ekrana geliyor. Peki en çok hangi yapım izlenecek? MasterChef, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar reyting sıralaması nasıl?

MasterChef, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar reyting sıralaması! 14 Ocak 2022 reyting sonuçları açıklandı mı?

MasterChef, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar reyting sıralaması izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu akşam yılbaşı tatili arası veren dizilerin yeni bölümleri ekrana geliyor. MasterChef Türkiye'de ise büyük final yapılıyor. Peki, 14 Ocak 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? İşte 14 Ocak cuma akşamının reytingleri...

14 OCAK REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

14 Ocak reyting sonuçları yarın sabah açıklanacak. Sonuçlar açıklandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN REYTİNG SIRALAMASI

Total'de 1. sırada Atv'de izleyici ile buluşan "Esra Erol'da", 2. sırada tv8'de ekranlara gelen "MasterChef Türkiye", 3. sırada ise "Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber" programı yer aldı.

AB'de 1. sırada "MasterChef Türkiye", 2. sırada "Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber", 3. sırada ise Fox TV'de yayınlanan "Recep İvedik 4" filmi yer aldı.