Aktüel
Giriş Tarihi : 13-01-2022 08:00   Güncelleme : 13-01-2022 08:00

MasterChef Türkiye'de kim kazandı, 2. finalist kim? TV8 MasterChef'te son finalist kim oldu, kim elendi?

MasterChef Türkiye'nin 12 Ocak Çarşamba günü ekrana gelen son bölümünde elenecek isim ile yılın son finalist açıklandı. Türkiye'nin sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021 sezon finali için geri sayım başladı. Jüri üyeleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun vereceği oylar ile yılın son finalisti belirlendi. Peki 12 Ocak MasterChef Türkiye'de kim elendi, son finalist kim oldu?

MasterChef Türkiye'de kim kazandı, 2. finalist kim? TV8 MasterChef'te son finalist kim oldu, kim elendi?

12 Ocak MasterChef Türkiye'nin son finalisti belli oldu. Nefes kesen mücadelenin sonunda MasterChef Türkiye 2021 sezonunda finale yükselen ikinci isim açıklandı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı MasterChef'te kim elendi, kim finale yükseldi? soruların detayları ve yeni gelişmeler haberimizde.

MasterChef Türkiye 2021'de Salı ve Çarşamba akşamı finalistler belirlendi. Perşembe günü ise finalistler arasında ilk gün oyunları oynandı.

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE SON FİNALİST KİM OLDU?

MasterChef 2021'de sezonun ilk finalisti Eren oldu. Ekranların büyük ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye'de son finalist ise HASAN oldu..

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de son elenen isim ise Tahsin Küçük oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE 2021 ŞAMPİYONU NE ZAMAN BELLİ OLACAK?

MasterChef şampiyonu ise 14 Ocak Cuma günü canlı yapılacak yarışmadan sonra ortaya çıkacak.

MASTERCHEF BÜYÜK FİNALİ NE ZAMAN?

Cuma günü ise canlı yayında büyük final ekrana gelecek. İki finalist arasındaki mücadelede kazanan MasterChef Şampiyonu olacak.

MasterChef Türkiye 2021 sezon finali ile 14 Ocak Cuma akşamı TV8'de.