SİYASET
Giriş Tarihi : 09-12-2019 09:35

MİLLETVEKİLİ AVCI’DAN YERİNDE NEŞTERE DEVAM!

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, ilçelerin sorunlarını yerinde tespit etmek için başlattığı ilçe ziyaretlerine İkizdere ile devam etti. Milletvekili Avcı, muhtarlarla bir araya geldiği İkizdere’de sorunları ve yapılan yatırımları görüştü.

MİLLETVEKİLİ AVCI’DAN YERİNDE NEŞTERE DEVAM!

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Muhammed Avcı, ilçelerin sorunlarını yerinde tespit etmek ve muhtarların köylerle ilgili sorunlarını dinleyip yapılan çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendirip görüş alışverişinde bulunmak için başlattığı ilçe ziyaretlerine İkizdere ilçesini ziyaret etti. Milletvekili Avcı, ziyaretine AK Parti İkizdere İlçe Başkanı Mustafa Havuz ile İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt’ün yanı sıra birçok kamu kurum müdürünü de dahil etti.

milletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(9).jpg

Muhtarlar toplantılarına İkizdere ilçesiyle devam eden Milletvekili Avcı’ya; AK Parti İkizdere İlçe Başkanı Mustafa Havuz, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, iİl Genel meclis üyeleri, Çoruh EDAŞ Rize İl Müdürü, AFAD Müdürü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü, DSİ şube müdürü, Kültür ve Turizm Müdürü, Tapu Kadastro il müdürü, Karayolları Şube Müdürü ve Orman İşletmeleri İl Müdürü eşlik etti.

Toplantıda muhtarlar tek tek söz alarak köylerindeki sorunlarla talep ve isteklerini iletti. İlgili kurum müdürleri muhtarların belirttiği sorun ve taleplerle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sorunlar ve taleplerle ilgili notlar alınarak takibi noktasında çalışmaların devam edeceği ifade edildi.

milletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(8).jpg

Muhtarlar gerçekleştirilen toplantıdan son derece memnun olduklarını ifade ederek, ”Milletvekilimizin yanına il müdürlerini de alıp ilçemizde bizlerle bir araya gelmesi bizleri çok mutlu etti. Belki bizler tek tek müdürlerimizi ziyaret edip sorunlarımızı anlatmaya kalksak günlerce süren bir mesai harcamamız gerekiyor. Fakat bugün milletvekilimiz kurum müdürlerini de yanına alarak bizlerle bu güzel toplantıyı icra etti. Muhtarlar olarak ilgili tüm müdürlerimize sorunlarımızı iletme imkanını bulduk. Bu anlamda başta bu toplantıları düzenleyen Milletvekilimiz Muhammed Avcı ve beraberindeki heyete teşekkür ederiz.”dediler.

İlçelerde köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek projeleri ve sorunları yakından takip etmeye çalıştıklarını belirten eden Rize Milletvekili Muhammed Avcı, “il genelinde bu tür toplantılar yapıyoruz. Amacımız hem köy hem de mahalle muhtarlarımızla bir araya gelerek sorunlar ve yatırımlarla ilgili talep ve istekleri muhtarlarımızdan dinleyip hemen çözülecek olanları çözmek, zaman ihtiyacı olan ve takip etmemiz gereken konuları not almak üzere bir araya geldik. Tüm ilçelerimiz de bu toplantıları yapıyoruz. Oldukçada verimli geçiyor. Bu toplantılarımızı belirli aralıklarla yapmaya devam edeceğiz. Muhtarlarımızın yapacakları tüm çalışmalarda yanlarındayız. İmkanlarımız dahilinde en iyisini yapmak için çalışıyoruz.” dedi.

milletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(10).jpg

Varda Suyunda Son Durum

Gün içinde programlarına devam eden Milletvekili Avcı, il genel meclisinde düzenlenen Bbelediye başkanları, meclis üyeleri ve muhtarların katılımıyla düzenlenen Varda suyu toplantısına katıldı. Rize’nin batı yakasının su sorununu çözecek olan Varda Suyu hakkında bilgi veren Milletvekili Avcı, proje kapsamında ana arterlerin tamamlandığı ve DSİ’nin 2020 yılında bu projeyi bitirmeyi planladığını söyledi. Varda suyu ile 3 ilçe 1 belde ve 41 köye içme suyu sağlayacaklarını ifade eden Milletvekili Avcı, uzun yıllar bu bölgelerin su sorununu çözeceklerini de ekledi

Milletvekili Avcı Güneyce ve Hüseyinhoca köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti

milletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(11).jpgmilletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(6).jpgmilletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(7).jpgmilletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(12).jpgmilletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(4).jpgmilletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(5).jpgmilletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(13).jpgmilletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(1).jpgmilletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(2).jpgmilletvekili-avci’dan-yerinde-nestere-devam!-(3).jpg