Rize Haber, Rize haberleri, Sondakika Rize haberleri
HV
04 EKİM Salı 23:20

Müge Anlı Yasemin Salman Olayı Nedir ? Yasemin Salman Bulundu mu ?

Gündemin merak edilen konuları arasında ilk sırada yer alan Yasemin Salman olayı hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık.

AKTUEL
Giriş Tarihi : 19-09-2022 20:50
Müge Anlı Yasemin Salman Olayı Nedir ? Yasemin Salman Bulundu mu ?

Atv kanalının en sevilen ve milyonların takip ettiği Müge Anlı ile Tatlı Sert'te her gün birbirinden ilginç, esrarengiz olaylar yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan olayların sır perdesini ise Müge Anlı kaldırıyor. Seyircilerin sıkı sıkıya takip ettiği, merak edip araştırdığı konular arasında şimdi ise "Yasemin Salman olayı" var. Müge Anlı Yasemin Salman olayı ne?  

 

MÜGE ANLI YASEMİN SALMAN OLAYI NE?

15 yaşında olan Yasemin Salman'ı 48 yaşındaki servis şoförü Nurettin Aslan kaçırmıştı. Yasemin Salman'ın annesi ise kızının bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu. 15 yaşındaki Yasemin'i kaçırma iddilarını inkar eden Nurettin Aslan 19 Eylül tarihinde Müge Anlı ile Tatlı Sert'e canlı olarak katıldı.

 

MÜGE ANLI NURETTİN ASLAN YAKALANDI MI?

15 yaşındaki Yasemin Salman'ı kaçıran Nurettin Aslan 19 Eylül Müge Anlı ile Tatlı Sert programına canlı olarak telefon bağlantısı gerçekleştirmişti. Müge Anlı Nurettin Aslan'a sorularak sorarak zaman kazanırken, emniyet güçleri Nurettin Aslan'ın bulunduğu konuma giderek yakaladı.

AdminAdmin

Deneme Bonusu Veren Siteler Güncel Haberler Tatvan Haber