Rize Haber, Rize haberleri, Sondakika Rize haberleri
HV
04 EKİM Salı 23:46

'Rize'de Uzunun yerini İnce alacak.'

Memleket partisi il başkanı Muhittin bayrak iddialı konuşarak Rize'de uzunun yerini ince alacak diyerek açıklamalarda bulundu.

RİZE
Giriş Tarihi : 19-09-2022 10:14   Güncelleme : 19-09-2022 10:27
'Rize'de Uzunun yerini İnce alacak.'

Bayrak: Genel başkanımızın 15-16 eylül 2022 Rize ziyaretinde sevgi seli yaşadık.Genel başkanımız anne ocağında hemşerilerimiz tarafından büyük bir ilgi gördü.

"Rize Muharrem İnce'yi bağrına bastı."

"Gerek Rize merkezde gerek ilçelerde vatandaşların bir çoğu muharrem inceye sarılarak adeta bağrına bastı." 

"Artık Rize'de sevgi ve destekte cumhurbaşkanımızın zor bir rakibi var."

"Bir zamanlar Hemşerilerim nasıl Erdoğana sahip çıkmışsa 
Anne ocağı rize olan muharrem inceyede sahip çıktı. Rizeli vatandaşlar genel başkanımızı benimsedi ve kendinden kabul ederek sevgiyi fotoğraf karelerine taşındı. Sn ince'nin esnaf ziyareti esnasında caddelerde izdiham yaşandı."

"Hemşerilerime ve gazeteci camiasına gönülden bir teşekkür borcumuz var."

"Rizeli her zaman misafir perver olmuştur.Sn genel başkana gösterilen bu samimiyete ve sevgiye yürekten teşekkür ederim.Sağolun varolun. Ayrıca eksiksiz bir şekilde  basın toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran,  zor soruları ile genel başkanımızı terleten sevgili gazeteciler herbirinize örgütümüz adına  yürekten teşekkür ederim.Samimiyet her kapıyı açabilen bir anahtardır.Başka bir proğramda buluşmak umuduyla sizlerde sağolun,varolun kaleminize, yüreğinize dert değmesin efendim. saygılar sevgiler."diyerek sözlerini tamamladı.

 

Elif ÇELİKElif ÇELİK

Deneme Bonusu Veren Siteler Güncel Haberler Tatvan Haber