MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-01-2021 23:20   Güncelleme : 03-01-2021 23:20

Rizespor Sevdalısı Sancakay Ilım Morgül Survıvor'da

Survivor 2021 kadrosunda Sancakay Ilım yer aldı. Survivor Sancakay Gönüllüler 2021 kadrosunda yer almaktadır. Peki ama Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? İşte Survivor yarşımacısı Sancakay hakkında bilgiler...

Rizespor Sevdalısı Sancakay Ilım Morgül Survıvor'da

Survivor yarışmasında Sancakay Ilım iddialı açıklamalarıyla dikkat çekiyor. Fragmanlardaki açıklamaları gündem olan Survivor Sancakay'ın kim olduğu merak ediliyor. Sancakay Ilım hem İngilizce hem Rusça bilmektedir. Peki ama Survivor Sancakay Ilım kimdir, kaç yaşındadır?

Survivor Sancakay kimdir? 

Survivor Sancakay 30 Ocak 1997 İstanbu doğumludur. Sancakay Ilım, Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer aldı. Survivor Sancakay Ilım Morgül İzmir ve Rize'de büyümüştür. Survivor Sancakay, ''Merhaba ben Sancakay Ilım Morgül. İzmir ve Rize’de büyüdüm. Spor hayatıma ritmik jimnastik ile başladım. Lise 3’e kadar İzmir’de okudum ve futbol kariyerime futsal ile başladım daha sonra yeşil sahaya geçtim. Lise 4’de Rize’nin Rizespor takımına transfer olup orada liseyi bitirdim ve futbol kariyerime devam ettim. Karadeniz Teknik Üniversitesinde Rus dili edebiyatı bölümünü 2yıl okudum. Türkçe harici iki dil biliyorum İngilizce ve Rusça. Konservatuvar tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazandıktan sonra İstanbul’a taşındım ve şuan lisans 4. Sınıftayım. 2 sezon Kadıköy theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen Ofsayt oyununda başrol oynadım ve 5 yıldır Hayal Kahvesi ile anlaşmalı olarak sahne alıyorum vokal olarak. Kendi bestelerimi seslendiriyorum ve Gitar çalıyorum.” cümleleriyle kendisini anlatmaktadır. 

Survivor Sancakay futbolcu mu, hangi takımda oynadı?

Survivor Sancakay futbolcudur, Survivor Sancakay Rizespor'da futbol oynamıştır.