OlayRize Rize, Rize Haberleri, Rize Haber, Güncel Haberler, Son Dakika, Rizespor
HV
18 MAYIS Çarşamba 06:25

Şarkılar Bizi Söyler konukları kimler? 14 Mayıs Şarkılar Bizi Söyler canlı izle! Şarkılar Bizi Söyler bu haftanın konukları kimler?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ve kadrosuyla büyük beğeni toplayan Şarkılar Bizi Söyler, yeni sezonda cumartesi akşamları izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konukları merak ediliyor. Peki, 14 Mayıs Şarkılar Bizi Söyler'de kim var? Şarkılar Bizi Söyler hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta? Şarkılar Bizi Söyler konuklar kim? İşte 14 Mayıs 2022 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. Şarkılar Bizi Söyler canlı izle!

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-05-2022 01:19
Şarkılar Bizi Söyler konukları kimler? 14 Mayıs Şarkılar Bizi Söyler canlı izle! Şarkılar Bizi Söyler bu haftanın konukları kimler?

Kanal D ekranlarının müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, her hafta farklı bir sanatçının şarkılarını tema ediniyor. Konuklarla birlikte o sanatçının şarkıları seslendiriliyor ve keyifli sohbetler ediliyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla Şarkılar Bizi Söyler ekranlara geliyor. Kanal D'ekrana geliyor.

Şarkılar Bizi Söyler programı her hafta Cumartesi günü saat 20:00 'da Kanal D'de yayınlanıyor.

Şarkılar Bizi Söyler 48. Bölüm Fragmanı yayında! Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki bölümünde, Unutulmayan Şarkılar gecesi yaşanacak. Programa bu hafta Hakan Taşıyan, Işın Karaca ve Ersin Korkut konuk oluyor.

KANAL D CANLI İZLE

Şarkılar Bizi Söyler konukları kimler? 14 Mayıs Şarkılar Bizi Söyler canlı izle! Şarkılar Bizi Söyler bu haftanın konukları kimler?Hakan Taşıyan

Şarkılar Bizi Söyler konukları kimler? 14 Mayıs Şarkılar Bizi Söyler canlı izle! Şarkılar Bizi Söyler bu haftanın konukları kimler?Işın Karaca

Şarkılar Bizi Söyler konukları kimler? 14 Mayıs Şarkılar Bizi Söyler canlı izle! Şarkılar Bizi Söyler bu haftanın konukları kimler?Ersin Korkut

 

AdminAdmin

YORUMLAR