Aktüel
Giriş Tarihi : 20-02-2021 22:53   Güncelleme : 20-02-2021 22:53

Sayısal Loto'dan dev ikramiye! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (20.02.2021)

20 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi , her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamı Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını canlı yayında açıklıyor. İşte 20 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve büyük ikramiye tutarı...

Sayısal Loto'dan dev ikramiye! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (20.02.2021)

Milli Piyango İdaresi, bu hafta toplam 114 milyon 337 bin 82 lira dev ikramiye veriyor. Kuponlarını hazırlayan oyunseverler şanslı numaraları araştırıyor. Sayısal Loto çekilişini bu hafta ünlü sunucu Alp Kırşan sundu. İşte 20 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

 

20 ŞUBAT ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

 

 


ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:
Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

 

 

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

 

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker),5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.