Aktüel
Giriş Tarihi : 21-11-2021 14:28   Güncelleme : 21-11-2021 14:28

SGK Emeklisine 100.000 TL Verileceği Haberi Doğru Çıktı, O Banka Bugün Yayına Aldı

SGK Emeklisine 100.000 TL Verileceği Haberi Doğru Çıktı, O Banka Bugün Yayına Aldı. SGK emeklisi bankadan 100 bin TL alacak. Hemde bir banka değil. İşte detaylar...

SGK Emeklisine 100.000 TL Verileceği Haberi Doğru Çıktı, O Banka Bugün Yayına Aldı

Emekli olan kişilere son dakika kampanyası kamu bankaları tarafından yapıldı. 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilere kamu bankaları Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank uygun faiz oranları ile kredi vereceğini duyurdu. Ekonomik sıkıntı yaşayan SGK emeklilerine başvuru yapmak isteyen kişiler hızlı bir şekilde Kredi sonucunu vererek aynı gün içerisinde sonuç alacaklarını duyurdu. Kampanyaya katılan bankalardan olan Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilere 36 ay vadeye kadar işlem yapacağını Kendi resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. 

Ziraat Bankası 100.000 TL başvuru

SGK emeklisi olan kişilerin Para ihtiyacı olduğu zaman Başvuru yapacakları bankaların başında gelen Ziraat Bankası emekli müşterilerine hızlı bir şekilde onay sunuyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler Bu bankadan kredi notu düşük olsa bile onay alabilir. Ziraat Bankası 36 ay vadeye kadar emekli kredisi verirken isteyen müşterilere ihtiyaç kredisi kullandırırken ayrıca diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatan borç kapatma kredisi imkanı da sunuyor. 

Vakıfbank 100.000 TL emekliye kredi

Bir diğer kamu Bankası olan Vakıfbank üzerinden de emekli olan vatandaşlara maaş alma şartı ile maaşlarının 22 katına kadar 100.000 TL limitli destek kredisi verilecek. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu krediler de ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabiliyorsunuz. Vakıfbank sadece emekli olan kişilere yapmış olduğu Bu kampanyada düşük faiz oranları ile kredi kullandıracak sını sosyal medya hesaplarından ve banka internet sitesi üzerinden duyurdu. Başvuru yapmak isteyen kişiler Vakıfbank şubelerine giderek kimlikleri ile birlikte başvuru yapabilir veya bankanın internet sitesine girerek kredi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir. Vakıfbank üzerinde hesabı olan ve internet bankacılığı kullanan kişiler ise 100 bin TL kredi için banka şubelerine gitmeden işlem yapabiliyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler 100.000 TL kredi kullanmak istiyorlarsa internet bankacılığı şifresi alarak mobil uygulama üzerinden hemen Kredi başvurusunda bulunabilir. Detayları öğrenmek için bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz.