SPOR
Giriş Tarihi : 27-01-2021 17:59   Güncelleme : 27-01-2021 18:14

Sumidica ilk icraatını Rizeli oyuncuyu göndererek yaptı

Geçtiğimiz gün Teknik direktör Marius Sumudica, Çaykur Didi Stadytumu’nda düzenlenen imza töreni ile 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Sumidica ilk icraatını Rizeli oyuncuyu göndererek yaptı

Çaykur Rizespor Teknik direktörü Marius Sumudica’nın il icraatı ise Rizeli Milli Kaleci Boğaçhan Kazmaz’ı kadronun kalabalık olduğunu iddia ederek alt yapıya göndermesi oldu. Çaykur Rizespor kadrosunda Rizeli ve Milli tek oyuncu olan Boğaçhan Kazmaz’ın Rizespor alt yapısına gönderilmesine spor yorumcularından tepki yağdı.

Tv53 spor yorumcusu Kenan Osma “ Hoca Romanya’dan Rize’ye gelip ilk bombayı patlattı. Rizespor’un efsane kaptanı Ümit Ozan’ın oğlu Milli Kaleci Boğaçhan Kazmaz’ı altyapıya gönderdi. Gerekçe takım kalabalıkmış bir sürü işe yaramaz oyuncu varken ilk sırada bizim çocuğumuz başkan yönetim siz ne iş yaparsınız uzaktan izleyin sizede bu yakışır” diyerek tepki gösterdi.

Boğaçhan Kazmaz’ın babası Rizeli eski futbolcu Ümit Ozan Kazmaz ise “Rizespor Hocası ilk Isı Milli takımda Oynayan ve Rizeli Su an Tek Futbolcusu Boğachan Kazmaz ı ALT YAPIYA Yollamak Oldu..Hayirdir Romanya dan Gelip Size Kim Talimat Verdi...Yarin Olan Hayrola...Bu Kadar Rizeli Düşmanı Olmayın... Rizesporun Anahtarını Verin Hocaya Alkışlıyorum Sizleri..” diyerek tepkisini dile getirdi.