Aktüel
Giriş Tarihi : 18-02-2021 19:55   Güncelleme : 18-02-2021 19:55

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkında

Survivor 2021 heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam seyirciyle buluşuyor. Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu araştırılıyor. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Aleyna Kalaycıoğlu kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor Aleyna hakkında merak edilenler...

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkında

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir takipçi kitlesi bulunan Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacıları sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. İlk bölümüyle ekrana gelen Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yarışan Aleyna Kalaycıoğlu araştırılıyor. Survivor Gönüllüler Aleyna Kalaycıoğlu kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu kaç yaşında ve nereli?

 

ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Aleyna Kalaycıoğlu 1998 yılında Bursa'da doğdu. Yalova’da büyüyen Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi ve babası o 10 yaşındayken ayrıldı. Annesi ve babasının boşanmasının ardından annesi ve kardeşleriyle İstanbul’a taşınan Aleyna Kalaycıoğlu, liseden sonra dil eğitimi alarak sınavlara hazırlandı.

Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazanan Aleyna Kalaycıoğlu 10 senedir Voleybol oynuyor. Üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alan Aleyna Kalaytcıoğlu Survivor’a ilk defa bu sene başvurdu.