MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-04-2021 15:03   Güncelleme : 02-04-2021 15:03

Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel'den beklenmeyen karar!

Geçtiğimiz yıl 2. kez annelik heyecanı yaşayan Bergüzar Korel, üçüncü çocuğuna hamile. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Korel, hayranlarını şaşırtan kararını da açıkladı.

Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel'den beklenmeyen karar!

2009 yılında meslektaşı Halit Ergenç ile dünyaevine giren oyuncu Bergüzar Korel, üçüncü kez bebek heyecanı yaşıyor. Bergüzar Korel ve Halt Ergenç'in ilk çocukları 2010 yılında dünyaya gelmiş, çift oğullarına Ali adını vermişti... Geçtiğimiz yıl ikinci kez anne-baba olma mutluluğu yaşayan çiftin oğullar Han'a eylül ayında kavuşmuştu. Çiçeği burnunda anne Bergüzar Korel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hamile olduğunu duyurdu.

Kendileri için de büyük sürpriz olduğunu belirten Korel, Exxen'de yayınlanacak olan yeni dizisi Kanlı yayın'a veda etti. 

YENİ DİZİSİ KANLI YAYINA BÖYLE VEDA ETTİ

"Ekranlardan uzak kaldığım 3 yılın ardından, beni çok heyecanlandıran, kreatif tarafında olduğum ve aylardır çok kıymetli bir ekiple hazırlandığımız "Kanlı Yayın" adlı dizimiz için sete çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak hamile olduğumu öğrendim.

Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerine çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık.

Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek... Benim için hiç kolay değil...

Tüm bu süreçte harika insanlarla çalıştım. Yönetmenimiz Can Ulkay, senaristimiz Selim Erkul, yapımcımız Ahmet Kayımtu ve Julia Berköz, yapım şirketimiz Saran Studios ve Exxen ailesi... Çok şey öğrendiğim ve harika bir yaratım süreci geçirdiğim tüm ekip arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ederim.

Dileğim sağlıklı günlerde tekrar kesişsin yollarımız."

Kaynak: Haber Global