Aktüel
Giriş Tarihi : 04-05-2021 00:20   Güncelleme : 04-05-2021 00:20

Yasak Elma oyuncular ve karakterleri! Yeni oyuncularıyla Yasak Elma oyuncu kadrosu

Yasak Elma oyuncuları isimleri merak ediliyor. Televizyon ekranlarının fenomen dizilerinden biri olan Yasak Elma, ekrana gelen her bölümüyle gündeme oturmaya devam ediyor. Her hafta pazartesi akşamları FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşan Yasak Elma dizisi araştırılıyor. Dizinin izleyicileri 'Yasak Elma oyuncuları kimler?' Sorusuna yanıt arıyor. Peki, Yasak Elma oyuncuları isimleri ve yaşları neler? İşte yeni oyuncularla Yasak Elma oyuncu kadrosu

Yasak Elma oyuncular ve karakterleri! Yeni oyuncularıyla Yasak Elma oyuncu kadrosu

Yasak Elma oyuncuları kimler? sorusu, bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak dizinin izleyicileri tarafından soruluyor. Yasak Elma,  yeni sezonda da hem oyuncu kadrosu hem de hikayesindeki uçuk entrikalar nedeniyle izleyicinin ilgi odağında olacak. Yasak Elma'nın oyuncu kadrosu haberimizde. 

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider. 

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.